Kurumsal

Yönetim Kadromuz

Hakkımızda; Kanki Organizasyon yönetim kadrosu 28 yılı aşkın organizasyon tecrübesi bulunan ve eğlence sektöründe yılların verdiği birikim ile daha çok çocuklara yönelik organizasyon ve eğlence odaklı çalışmayı ilke edinmiş bireylerden oluşmaktadır. 2008 eylül döneminde başladığımız bu yolculuğumuzda en büyük gücümüz, çeşitli ajans ve organizasyon firmalarında edinmiş olduğumuz yılların verdiği tecrübe ve özgüven olmuştur.

Saha Ekibimiz

Saha ve organizasyon ekibimiz 19-28 yaş arası genç, dinamik, çalışkan ve özgüven ile çalışmalarını yürüten bir kadro yapısına sahiptir. Birlikte çalışmakta olduğumuz ekip arkadaşlarımız üniversite mezunu veya halen üniversitelerine devam edip, özellikle hafta sonları çalışarak okulları için gerekli olan maddi gücü sağlamaya çalışan bireylerden oluşmaktadır.

Ekibimizde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız çocukları seven, cana yakın, samimi ve sevimli bireylerden oluşmaktadır. Tüm ekip arkadaşlarımız palyaço eğitimlerini almış, tecrübeli ve verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çabalayan dinamik, güçlü ve dürüst kişilerdir.